Medicína láskyplného propojení a SouZnění

09.04.2022

Medicína láskyplného propojení a SouZnění

mužsko-ženský kruh otevřených srdcí
kakaová ceremonie
společné bubnování a tanec, zvuková koupel
jemná masáž s vůní čokolády

Připoj se k nám do medicínského kruhu "Láskyplného propojení", který je určen všem milovníkům radosti ze života, souznění a harmonie. Duben je období, kdy vše bují, začíná kvést a soustředí se na lásku. Nechme společně svá srdce rozeznít jedinečnou melodií souznění.
Společně vytvoříme bezpečný rituální prostor pro jemnou a laskavou medicínu kakaa. Očistíme prostor i sebe, požádáme o podporu bytosti prostoru, naše ochránce a průvodce, a také o propojení se spiritem medicíny - Bohyni Kakaa. Prostřeme stůl hojnosti, který může každý z nás obohatit o nějakou dobrotu.

Motto: "Pravda není napsána ani ve skriptech, ani ve slovech proroků. Nachází se ve tvém srdci. Pociť ji, objev ji a rozvíjej ji. "

AMIT RAY, MEDITATION
Kakao blahodárně působí na naši náladu, otevírá srdeční čakru a propojuje nás s naším nitrem. Působí také jako afrodiziakum a podporuje naši sexualitu - aktivitu, živost, tvořivost....V meditaci se propojíme s bytostí - spiritem kakaa, vyslovíme svůj záměr či přání a poté budeme medicinu kakaa vědomě pít - sdílet, zpívat, bubnovat, tvořit zvuk, tančit, relaxovat při zvukové koupeli a ochutnávat ze stolu hojnosti.....
Léčivá síla zvuku a hlasu : Hudba a tanec jsou propojené nádoby. Jasná, zářivá, čistá a hluboká přirozená hudba tvořená se záměrem Lásky a Radosti se pomalu rozprostírá našim srdcem. S přirozenou hudbou, krásou a vnitřní silou svého hlasu může pracovat a propojovat se každý....Zvuková koupel: Ponoříme se do vibrací a harmonie zvuku tvořené zpěvem a hudebními nástroji přírodních národů.
Zvuková koupel nám přináší právě to, co v danou chvíli naše bytost potřebuje: uvolnění napětí, vyladění do harmonického stavu bytí, vnitřního klidu, radosti a pohody.
Na závěr nás čeká jemná hýčkající masáž obličeje a dekoltu s vůní čokolády.
Otevřené srdce je krásné a milující...Přijď a podpoř sebe i ostatní v procesu otevírání srdce. Odneseš si skvělý pocit ve svém těle, napojení na své srdce a svoji vnitřní moudrost. Vědomí toho, že vše co se děje, je v pořádku, harmonii a jednotě.

Kdy? 9.4.2022 od 15:00 do 22:00
Kde? Inspirace 21, Uhelná 19, 779 00 Olomouc
https://www.inspirace21olomouc.cz/
Pro koho? Ženy a muži bez ohledu na věk a vyznání :))
Doporučení:
- v den ceremonie nepij kávu, alkohol a neužívej jiné povzbuzující látky
- den před ceremonií vynechej masitou stravu
- na kruh přijď v pohodlném oblečení, ve kterém se budeš při ceremonii cítit příjemně jako muž či žena
- na čokoládovou masáž pro ženy vhodné tílko či podprsenka, které se mohou umastit či sarong (šátek)

S sebou:
- drobné pohoštění na stůl hojnosti
- odličovadlo (přijdeš-li nalíčená)
- oblíbený hrneček na kakao máš-li, jinak v prostoru jsou k dispozici
- máš-li šamanský buben, chřestidlo či jiný hudební nástroj je vítaný pro společné tvoření a propojení s medicínou zvuku a hlasu
- deku, polštářek na sezení, karimatku, malý ručník na otření po masáži
- cokoli na ozdobu oltáře pro Bohyni kakaa nebo pro nabití

organizátorky:
Martina Magdalena (Martina Húsková) ,
Michaela Adamová
hudební host: Lucie Tomková

Včasná rezervace do 28.3.2022 - 980 Kč / 1 osoba
Pozdější rezervace a platba v hotovosti na místě : 1180 KčSvé místo si rezervuj platbou na účet č.: 98350833/5500
Variabilní symbol: 09042022
a do poznámky pro příjemce, prosím, uveď svoje celé jméno a telefonní číslo (případně další jména a počet osob za které platíš - ev pošli upřesňující email pokud přijdeš ve skupince )
Tvoje účast je potvrzena připsáním částky na uvedený účet.
Přihlášky a rezervace zasílejte nejpozději do 31.3.2022.Minimální počet účastníků při kterém se akce koná: 20
V případě nenaplnění akce bude navržen alternativní termín nebo bude platba navrácena.
Kontakt pro případné dotazy a rezervace a ověření došlé platby:
Martina Húsková: mail : martyhuskova@gmail.cz , Tel: +420 775 869 995

********************************************************************************************
Krátké medailony - naše představení

Martina Magdalena
- lektorka ženských i smíšených kruhů, tantrická masérka, absolventka ženské tantricko-šamanské cesty s Lucií Chayou, ročního tantrického výcviku pod vedením Jana Komedy a Jitky Mandalam a pod záštitou Johna Hawkena, na šamanské cestě pod dohledem Jorgeho Redtail Hawk Arenivara.

Michaela Adamová
- psychoterapeutka (platforma Terap.io), regresní terapeutka, lektorka ženských i smíšených kruhů. Absolventka ženské tantricko-šamanské cesty s Lucií Chayou. Výcvik regresních terapií absolvovala u Míly Lukášové. Spolupracuje a lektoruje na seberozvojových seminářích v Ivančicích a pro Umění Vědomého Bytí, je součástí organizačního týmu Festivalu Radosti ze života. Současně ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Lucie Tomková - muzikoterapeutka, tvořící zážitkové hudební programy pro děti i dospělé. Zpěvem a hudbou vytváří jedinečnou krajinu zvuku v přítomném okamžiku. Tvoří workshopy s rituální výrobou šamanských bubnů, které svým zpěvem oživuje. www.cestapropojeni.cz, www.zvukodilna.cz.

Událost na fb